Kurumsal

Güzel Yurt Kız Öğrenci Yurdu

Güzelyurt Kız Öğrenci Yurdu, inşaat, gıda ve hizmet sektöründe öncü firma olan 1988 yılında kurulan Güzeliş Gıda San. Ltd. Şti. ve Akta Güzel İnşaat tarafından kurulmuştur.Yurdumuz hiç bir vakıf ,kurum ,kuruluş ,dernek ,cemiyet ve cemaate bağlı olmayan aile şirketidir.

2014 yılından itibaren kalite, temizlik, konfor ve güvenden ödün vermeyen kurumumuz, memnuniyeti en üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir. Ayrıca sunmuş olduğumuz bir çok hizmet ile, öğrencilere beş yıldızlı bir otel konforu yaşamaktadır.

Yurt binamız depreme karşı dayanaklı olarak inşa edilmiştir. Kurumumuz toplu ulaşıma 2 dakika ,çevre üniversite ve alışveriş merkezlerine çok yakındır.

Yurdumuz konum olarak, Avcılar semtinde olup, çevre üniversitelere mesafe olarak yakınlığının yanı sıra ulaşım açısından da öğrencilerimize büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yurdumuzun önünde toplu taşıma durakları vasıtasıyla öğrencilerimiz kolay ulaşım sağlayabilirler.

Kadro: Eğitime öncelik veren kurumumuz;üniversite mezunu ,tam bağımsız ve modern düşünce yapısına uygun yönetim kadrosuyla hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin ve ailelerin memnuniyetini hedeflemektedir.